اخضرات ادرس که دیدگاه سیاسی، دینی ، اجتماعی و فرهنگی را نشر می کند. نظرات سالم شما بنده راکمک خواهد کرد .
تاریخ:پنجشنبه 26 آبان 1390-10:11 ق.ظ

باخت تیکه دارا وبردی بررادرانی کرزی (طالبان) !

بحث معرفی وزیرای سرپرست ماها است که سری زبان ها می باشد ودر این اواخر این بجث به حدی جدی شده است که نماینده ها ی مردم در مجلس جلسات خود را در سکوت سپری می کند و این در حالی است که سخنگوی ریس جمهور از معرفی این وزیران سرپرست به زودی  یادکرد اما حالا از ان خبری نیست ..


اما انچه جالب به نظر می رسد   این است که چرا ریس جمهور در معرفی این وزیرا   ارام هستند   نگرانی وفشار نمایندهای مجلس را نادیده میگرد ؟

معلوم است که ریس جمهور در سری دو راهی قرار دارد از یک طرف باید سهم تیکه دارانی شان را در نظرگیرد واز طرف  دیگر باید برادرانی ناراضی خود را  در قدرت سهیم سازد . واین فشار ها باعث شده است که ریس جمهور باید خوب فکر کند اما انچه این بار به نظر می رسد سهمی تیکه داران را به برادرانی ناراضی خود خواهد داد چون اقای کرزی خوب می داند که تیکه  دارانی شان را چه قسم فریب دهد   قسمی که در سال های گذشته  با وعده کردنی پنج وزارت وده ها ولایت به یک تیکه داری خود اورا  وادار کرد که خانه به خانه ولایت به ولایت سفر کند  واز مردمی خود رای جمع کند ودر اخیر کار را از دل خود کرد .

اما  حالا تجربه خوبتر حاصل کرده است و بسیار زود کار خودش را انجام می دهد و این بار تیکه دارانی خود را از دربار ناامید خواهد کرد .نوع مطلب : سیاسی شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic