اخضرات ادرس که دیدگاه سیاسی، دینی ، اجتماعی و فرهنگی را نشر می کند. نظرات سالم شما بنده راکمک خواهد کرد .
تاریخ:یکشنبه 13 آذر 1390-10:18 ق.ظ

این باربرادران ناراضی کرزی به پذیرای مهمانان در هوتل باغ بالا رفت!

امشب ده نفر افرادی مسلح وارد هوتل شده وبالای مهمانان داخلی وخارجی شلیک کردند و جان ده  ها تن را گرفتند .اما سوال در اینجا است که چطور این افراد مسلح ار کمر بند های شدید امنیتی این هوتل عبور کند وبه ساده گی وارد هوتل شوند؟

این خودش نشان می دهد که دست های در کار است که  به اسانی برادرانی ناراضی اقای ریس جمهور در هرنقاط مهم وحساس یایتخت حملات خودش را انجام دهد ..

و این بار بخاطری این هوتل را موردی هدف قرار دادند  که در انجا کنفرانس والی ها برای انتقال مسولیت های امنیتی از نیروی خارجی دایر شده بود .

این باری اول نیست که طالبان این گونه حملات را انجام می  دهد بلکه ده ها بار این کار را در نقاط دیگر  انجام داده اند .و در این میان باید مردم مظلوم افغانستان هر روز به سوگ عزیزان شان بینشند و قربانی سیاست های عوام فریبانه ریس جمهور شود .

و حالا سوال خلق شده است در اذهان مردم افغانستان که این نیرو های خارجی برای امنیت در این کشور نیامده است و در طول این ده سال مردم افغانستان را فریب داده است و در حالی که در طول یک ماه قدرت حکومت طالبان را از میان برداشت و حالا با تمامی همکاران منطقوی خویش گروهای پراگنده طالب را از بین برده نمی تواند .این یک نکته :

اما نکته که بسیار برای افعانستان حیاتی است مجهز ساختن ارتش افغانستان بوده و  هست  که با خروج نیروی های خارجی خودی حکومت افغانستان امنیت خودشرا  بدست گیرد و باید در طول این ده سال روی تجهیز وتربیه ارتش افغانستان کار می شد که این کار نشد واز طرف دیگر  بالای لانه های تروریزم وطالبان هم توجه صورت نگرفت ومشکلات در این سرزمین هرروز افزوده می شود که عامل اگثریت این مشکلات وبحران ها  همین قصرنیشان وتیم حکومتی شان است . واین سیاست های ناکارامدی جناب ریس افغانستان هرروز مردم این سرزمین  قربانی سیاست های بیگانه ها  می شود وبهتر است اقای کرزی از قدرت کنار رود و بابرادرانی ناراضی خودش مردم افغانستان بشتر ازین رنج ندهد .گرچه استعفا اراکین دولتی در تاریخ این کشور سابقه ندارد اما جناب ریس باید ریکوردی شجاعت و کنار رفتند از قدرت را بنام شان در تاریخ افغانستان ثبت کند .نوع مطلب : سیاسی شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات